Çeyiz Taşımacılığı

Düğünlerin vazgeçilmezi çeyizler ve bunların bir yerden bir yere taşınması esnasında oluşabilecek olumsuzlukların minimuma indirilmesi, çeyiz taşımacılığı konusunda bizi ilgilendiren en önemli konulardan biridir. Firma olarak; düğün ve devamında kullanılacak çeyiz eşyalarının taşımacılığı konusunda sizlere profesyonel hizmetler sunmaya devam etmekteyiz. Çeyiz denilince akla ilk gelen şey; el emeği, göz nuru dantelli – süslemeli ve bin bir güzel duygu ile işlenmiş havlular, nevresimler, örtüler ve daha birçok eşya olabiliyor. Ama sadece bununla da bitmiyor. Çeyizlerde beyaz eşyalar, yemek takımları, özel süs eşyaları, arkadaş hediyeleri ve dahası da mevcut olmaktadır. Bu aşamada, çeyiz eşyalarının taşınması için gerekli olan özeni üst seviyede tutmaya gayret göstermek gerekir. Firmamız; gerek şehirler arası çeyiz taşıma hizmetinde, gerekse şehir içi çeyiz taşıma hizmetleri vererek eşyalarınızı büyük bir özenle gitmesi gereken yerlere sağ salim ulaştırır.

ÇEYİZ TAŞIMACILIĞI NASIL GERÇEKLEŞİR?

Çeyiz eşyalarınızı taşıtmak istediğinizde, bizlere 3 (üç) güne kadar öncesinden haber vermeniz gerekmektedir. Görüştüğünüz ekip arkadaşlarımız size eşyaların durumu konusunda bazı sorular soracak ve gerektiğinde fotoğraf veya videolu görüşme yapmak da isteyebilecektir. Görüşmenin amacı tam olarak taşıma maliyeti hesaplaması yapmak ve ilerleyen zamanlarda herhangi bir fiyat anlaşmazlığı olmamasını sağlayabilmektir. Eşyalarınızın taşınması konusunda karara vardığınızda, ekibimiz belirtilen gün ve saatte gelerek eşyalarınızın güvenli bir şekilde ambalajlanarak nakliye aracımıza konulmasını sağlayacaktır. Bu işlem yapılırken eşyalarınız fotoğraf ile kayıt altına alınacak ve istenilen yere eşyalar vardığında teyit işlemi gerçekleşecektir. Çeyizlerinizin taşınması konusunda güvenliği taçlandırmak için taşıma sigortası da yapılabilmektedir.

ŞEHİRLERARASI ÇEYİZ TAŞIMA HİZMETİ

Şehir içindeki çeyiz taşıma hizmeti, şehirlerarası çeyiz taşımacılığı hizmetine nazaran daha kolaydır. Şehirlerarası çeyiz taşıma hizmetinde; çeyiz eşyalarının çok iyi derecede ambalajlanması, iyi derecede ve iyi planlanmış olarak istiflenmesi, kırılacak eşyaların konumunun iyi belirlenmesi gibi birçok ciddi şart vardır. Şehirlerarası çeyiz taşıma konusunda profesyonel bir ekiple çalışmadığınızda olumsuzluklarla karşılaşmanız büyük bir olasılıktır. Bazı firmalar, bu işi aktarmalı bir şekilde bile yapmakta ve eşyalarınızı riske atabilmektedir. Bizimle çalıştığınızda eşyalarınız profesyonel ellere teslim olacaktır ve hiçbir şekilde araçtan araca aktarma işlemi yapılmamaktadır. Bizimle iletişime geçerek hem şehir içi, hem de şehirlerarası çeyiz taşıma sorunlarınızı rahat bir şekilde çözebilirsiniz.
Call Now ButtonHEMEN ARA TEKLİF AL